Solicitare de programare

Vă rugăm să completaţi formularul alăturat pentru a efectua o solicitare de programare.

Programarea va fi confirmată ulterior de un reprezentant al centrului.

Ne puteţi contacta şi telefonic, de luni până vineri de la 8:00 la 20:00, la numarul 0319593.

 

Program general

Program MEDICINĂ INTERNĂ

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Marinela Olga Oprea  

8-15

8-15

8-15

8-15

8-15

Program STOMATOLOGIE I

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Dan Georgescu

8-15

8-15

8-15

8-15

8-15

Dr. Vizuroiu Mihai

15-20

15-20

15-20

15-20

15-20

Program STOMATOLOGIE II

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Andrei Nita

8-15

8-15

8-15

8-15

8-15

Dr. Anca Perpelea

 

 

 

Dr. Cătălina Mihaela Constantinescu

 

15-20 

15-20

Program CHIRURGIE GENERALĂ

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Florina Coaja

9-13

15-17

9-13

 

 

Dr. Ruxandra Geambasu

13-20

8-15

13-20

8-15

8-15

Dr. Mastalier Bogdan

 

17-20

 

 

 

Program CHIRURGIE CARDIO-VASCULARĂ

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Ionel Droc

15-18

 

 

15-18

 

Program NEUROCHIRURGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Dan Aurel Nica

 

 

15-18

 

 

Program CARDIOLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Ursu Georgeta Florentina

13-20

13-20

13-20

13-20

13-20

Program ORTOPEDIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Gherghe Corina

13.00-20.00

8.00-15.00

13.00-20.00

8.00-15.00

8.00-15.00

Dr. Mircea Mărculescu

9.00-12.30

15.00-18.30

9.00-12.30

15.00-18.30

15.00-18.30

Program UROLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Conf. Dr. Ovidiu Bratu

16.00-20.00

 

 

 

 

Dr. Pavelescu Cristian

 

17.00-20.00

 

 


Program PNEUMOLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Cranță Ali

 

 

15.00-18.00

 

10.00 -12.00

Program MEDICINA MUNCII

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Claudia Denise Ivonne Chis

8.00-15.00

13.00-20.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

Dr. Florin Costache

13.00-20.00

8.00-15.00

8.00-15.00

13.00-20.00

8.00-15.00

Program RECUPERARE MEDICALĂ

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Cojan Nida

8-15

8-15

 8-15

8-15

8-15

Program Kinetoterapie, Fizioterapie, Masaj

Luni – Vineri  - în ture - 8.00-19.00

Kinetoterapeuți: Axente Valentin, Focsa Cristina, Gherna Sorina Florentina, Ciucă Roxana, Drăgoianu Gabriel, Tutunaru Gheorghe Cătălin, Zoican Ioana Mădălina, Lupu Elena.
Bololoi Laura - masaj
Andrei Florin Dan – asistent fizioterapie

Program ENDOCRINOLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Gabriela Iancu

 

9.00-12.00

 

9.00-12.00

 

Dr. Radu Mihalca

8.00-12.00

 

 

15.00-17.00

 

Program GASTROENTEROLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Conf. Dr. Tudor Nicolae

14.00-17.00

 

 

 

 

Dr. Dinu Silviu Marian

13.00-20.00

8.00-15.00

13.00-20.00

13.00-20.00

8.00-15.00

Program PSIHIATRIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Bogdan Vasile 

10.00-13.00

 

10.00-13.00

 

 

Dr. Adina Menu

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

Program GINECOLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Stefan Marian

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

13.00-20.00

8.00-15.00

Program ORL

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Simona Dobre

13.00-20.00

8.00-15.00

13.00-20.00

8.00-15.00

8.00-15.00

Program OFTALMOLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Gheorghe Anghel

 

 

15.00-17.00

 

Dr. Alina Anghel

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

Program DERMATOLOGIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Rodica Sotcan

 

 

 

 14.30-18.00

 

Dr. Țoropoc Ionel

13.00-20.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

Program PSIHOLOGIE CLINICĂ

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Psih. Gabriela Radu Niculescu

 

14.00-18.00

 

  9.00-13.00

Program PEDIATRIE

Medic

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Dr. Mateescu Gabriela Adriana

12.00-19.00 

8.30-15.30

12.00-19.00 

8.30-15.30

8.30-15.30