Sunteți medic? Alăturați-vă echipei noastre!

Sunteți medic? Alăturați-vă echipei noastre!

Dacă sunteți MEDIC cu drept de liberă practică și PFA, PFI sau SRL, vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre în Centrul de Sănătate ”Sfântul Nectarie” situat în Bulevardul Uverturii nr. 81, sector 6, București.

Vă propunem o colaborare part-time pentru consultații în sistem ambulatoriu, cu/fără contract cu CASMB, în următoarele specialități:

 • Neurologie
 • Psihiatrie
 • Medicină internă
 • ORL
 • Oftalmologie
 • Pediatrie
 • Cardiologie
 • Neurochirurgie
 • Endocrinologie
 • Pneumologie
 • Ortopedie

Centrul de Sănătate ”Sfântul Nectarie” a fost deschis în urmă cu 4 ani și dispune de dotări moderne. Pentru întrebări sau detalii suplimentare legate de aceste oportunități, vă invităm să scrieți la office@nectarie6.ro.

Data publicării: Luni, 4 apr 2022